Kütüphane Açılışı

İlçemiz Gökova Mahallesi Salih Güneyman İlköğretim Okulu bahçesine yaptırdığımız kütüphane tamamlanmış olup Belediye Başkanımız Ümit KARAARSLAN ve katılımcılar  tarafından törenle açılışı yapılmıştır. Açılışın ardından Başkan KARAARSLAN ve beraberindeki heyetle birlikte kütüphanedeki kitapları incelemiş ve öğrencilere kitap okumayla ilgili tavsiyelerde bulunmuştur.

“Çocuklarımızın küçük yaştan itibaren kitap okumayı alışkanlık haline getirmenin önemli olduğu ve her yaştaki insanımızın kitap okuması, okur- yazar olması için çaba sarf edilmesi gerektiğini söyledi.”

Başkandan Anneler Gününe Özel Anlamlı mesaj.

Ula Belediye Başkanı Ümit KARAARSLAN, anneler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan KARAARSLAN mesajında “Baş tacı ettiğimiz annelerimiz iyiliği en çok hak eden varlıklarımızdır. Bir milleti yetiştiren ailenin en önemli unsuru annedir. ”dedi.

Bizim için her gün anneler günüdür. Bizler bunu böyle biliyor annelerimize de böyle değer veriyoruz. Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkını ne yaparsak yapalım asla ödeyemeyiz.” 

Teknede düğün yemekli boğaz turu boğaz Turu,tekne Turu,fiyatları,istanbul Teknede düğün Teknede düğün fiyatları Teknede nişan Teknede nişan fiyatları mobilya lüks mobilya özel yapım mobilya özel mobilya yapımı özel mobilya