Türkan ŞORAY İlçemizi onurlandırdı.

Muğlalı sinema yönetmeni Yüksel Aksutarafından Ula ilçesinde Mart ayında açılan ‘Sinema Atölyesi’ ilk mezunlarını verdi.
14 Mart’ta başlayan ve 10 Nisan’da sona eren Sinema Atölyesi kursuna Muğla ve çevre illerden 170 kursiyer katıldı. 7’den 70’e yaş grubunun katıldığı kursları başarı ile tamamlayan kursiyerlerin sertifikaları düzenlenen tören ile verildi. Sertifika törenine Türk sinemasının ‘Sultan’ı Türkan Şoray, kızı Yağmur, Muğla Valisi Amir çiçek ve eşi, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Halil Çelik, Ula ve Menteşe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü, sinemaseverler ve kursiyerler katıldı.

Mavi Bayraklı Akyaka Plajımız

Belediye Başkanı Ümit KARAARSLAN,  vatandaşların Akyaka  plajına yoğun ilgi gösterdiklerini ifade ederek, vatandaşların gönül rahatlığı ile denize girebileceklerini belirtti. Turizm sezonunun açılması nedeniyle plajın çevre temizliği teknik altyapısı ve gerekli eksik olan envanterler tamamlanmış olup yaz sezonunda faaliyete başlamıştır.
Mavi Bayrağa sahip olan Akyaka Plajımız; vatandaşlarımız tarafından  ilgi duyulan gözde bir yerdir.

Teknede düğün yemekli boğaz turu boğaz Turu,tekne Turu,fiyatları,istanbul Teknede düğün Teknede düğün fiyatları Teknede nişan Teknede nişan fiyatları mobilya lüks mobilya özel yapım mobilya özel mobilya yapımı özel mobilya